See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa substancji recepturowych, utensyliów aptecznych, opakowań aptecznych i filtrów do żywienia do trzech lokalizacji UCK WUM
Description: Zakup i dostawa substancji recepturowych, utensyliów aptecznych, opakowań aptecznych i filtrów do żywienia do trzech lokalizacji UCK WUM w podziale na 17 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Internal identifier: DZPUCK.262.134.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - podłoża
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - substancje sypkie
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - substancje sypkie 2
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - substancje sypkie 3
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - substancje płynne
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - antybiotyki etc.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - opakowania i inne
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - jałowe
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - jałowe 2
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - opłatki
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - etanol
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 - opakowania do maści
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 - podłoża
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 - opakowania do czopków
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 - kapsułki twarde
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16 - pojemniki z wieczkiem
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17 - filtry do żywienia
Internal identifier: Część 17