2. Procedure
Procedure
Title: Prestări servicii pentru organizarea și susținerea sesiunilor pentru creșterea coeziunii interne a echipei Autorității de Certificare și Plată, finanțate în cadrul proiectului de asistență tehnică “Continuarea formării profesionale a personalului Autorității de Certificare și Plată pentru menținerea și îmbunătățirea performanțelor la locul de muncă, precum și participarea la diverse evenimente/î
Description: Organizarea și susținerea a 6 (șase) sesiuni pentru creșterea coeziunii interne a echipei Autorității de Certificare și Plată, cu o durată de 22 de ore/sesiune, 4 nopți de cazare și o medie de aproximativ 30 de participanți/sesiune, prin derularea de activități indoor și/sau outdoor orientate spre consolidarea colaborării, comunicării și relaționării profesionale în cadrul ACP.
Internal identifier: 2026_PAP_325488 _005
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 55110000 Hotel accommodation services