476587-2026 - Competition
Poland – Electronic signature certification services – Zakup kwalifikowanych usług zaufania obejmujący dostawę zestawów do składania kwalifikowanych podpisów elektronicznych oraz odnawianie wygasających certyfikatów kwalifikowanych.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleZakup kwalifikowanych usług zaufania obejmujący dostawę zestawów do składania kwalifikowanych podpisów elektronicznych oraz odnawianie wygasających certyfikatów kwalifikowanych.
DescriptionŚwiadczenie kwalifikowanych usług zaufania przez okres 3 lat (2027- 2029) w Centrali i Oddziałach ZUS - w tym dostawa nowych zestawów do składania kwalifikowanych podpisów elektronicznych i odnawianie wygasających certyfikatów kwalifikowanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 7 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier580000.271.2.2026-ZAP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79132100 Electronic signature certification services
Additional classification (cpv): 30236200 Data-processing equipment
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionŚwiadczenie kwalifikowanych usług zaufania przez okres 36 miesięcy w Centrali i Oddziałach ZUS obejmujący: 1) dostawę, na zlecenie Zamawiającego, zestawów do składania kwalifikowanych podpisów elektronicznych, w skład których wchodzi: a) certyfikat kwalifikowany o okresie ważności 24 miesiące, b) kwalifikowane urządzenie (wpisane na listę urządzeń kwalifikowanych QSCD - Qualified Electronic Signature Creation Device) do składania e-podpisu – karta kryptograficzna z czytnikiem (mini), c) aplikacja do składania i weryfikacji podpisów elektronicznych oraz administrowania kartą kryptograficzną; 2) udzielenie 24 miesięcznej gwarancji na techniczne elementy zestawu (karta kryptograficzna i czytnik);Wykonawca, w ramach gwarancji, będzie dokonywał wymiany niesprawnego elementu technicznego na nowy tożsamy element techniczny do składania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, maksymalny czas wymiany - do 5 dni roboczych od chwili zgłoszenia. 3) Odnawianie, na zlecenie Zamawiającego, wygasających w trakcie umowy certyfikatów kwalifikowanych na okres 24 miesięcy. 5)Udostępnienie usługi wspierającej realizację zleceń; 6) Udostępnienie pracownikom Zamawiającego materiałów informacyjno-szkoleniowych w postaci elektronicznej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 7 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.