2. Procedure
Procedure
Title: RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_poetsen kantoren + ramen_26/27 (+27/28)_ID3084
Description: Voor de kantoren gelegen op de derde en vierde verdieping van Campus Blairon 599 en werkplaats Steenweg op Gierle 96, 2300 Turnhout, en ons kantoor op Bosveld 152, 2400 Mol zijn we op zoek naar een poetsfirma die snel en efficiënt kan schakelen in het poetsen van de kantoren en reinigen van de ramen.
Internal identifier: PPP0IE-3084/6156/2026-0139
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reinigen van onze kantoren 26/27 (+27/28)
Description: Reinigen van onze kantoren 26/27 (+27/28)
Internal identifier: 2026-0139_1
Lot: LOT-0002
Title: Reinigen van ramen van onze kantoren en werkplaats 26/27 (+27/28)
Description: Voor onze kantoren op Campus Blairon is enkel de binnen kant van de ramen nodig, voor de werkplaats en ons kantoor te Mol moeten de ramen zowel binnen als buiten gepoetst worden.
Internal identifier: 2026-0139_2
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services