2. Procedure
Procedure
Title: HITROTEKOČA KAMERA Z VISOKIM KVANTNIM IZKORISTKOM
Description: Nova hitrotekoča kamera bo namenjena neintruzivnim optičnim meritvam dvofaznih tokov ter bo omogočala boljšo svetlobno občutljivost in večjo prostorsko ločljivost kot obstoječa, osem let stara in že amortizirana 1-megapikselska kamera.
Internal identifier: JN-76322
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38651600 Digital cameras
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 508160