2. Procedure
Procedure
Title: Customer Communications Management + Drukwerk en Mailing
Description: Vitens N.V. heeft te communiceren met een grote en diverse groep klanten over uiteenlopende onderwerpen, zoals facturatie, contractinformatie, wijzigingen en dienstverlening. Deze communicatie vindt plaats via meerdere kanalen, waaronder e-mail, fysieke post en SMS en moet daarnaast digitaal beschikbaar zijn voor klanten via een online omgeving. De ambitie is om klantcommunicatie digital-first, consistent en grotendeels geautomatiseerd in te richten, waarbij klanten waar mogelijk worden gestuurd naar selfservice om onnodig klantcontact te voorkomen. De verwachting is dan ook dat er de komende jaren een verschuiving gaat plaatsvinden van fysieke post naar online communicatie.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Additional classification (cpv): 22000000 Printed matter and related products, 48311000 Document management software package, 48510000 Communication software package, 64121100 Mail delivery services, 72268000 Software supply services, 72512000 Document management services