476668-2026 - Competition
Slovakia – Track construction works – KE, Modernizácia električkových tratí MET v meste Košice, 2. etapa, UČS 16
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleKE, Modernizácia električkových tratí MET v meste Košice, 2. etapa, UČS 16
DescriptionPredmetom zákazky je zhotovenie stavby „KE, Modernizácia električkových tratí MET v meste Košice, 2. etapa, UČS 16“ ako je bližšie definované v podmienkach zmluvy a jej prílohách. Predmet zákazky je členený na jednotlivé stavebné objekty (SO) a prevádzkové súbory (PS) v súlade s projektovou dokumentáciou, ktorá tvorí prílohu zmluvy o dielo. Podrobné vymedzenie, rozsah a technické riešenie jednotlivých stavebných objektov a prevádzkových súborov je uvedené v projektovej dokumentácii a ostatných podkladoch verejného obstarávateľa (ďalej len „predmet zákazky“). Výsledkom Verejného obstarávania bude Zmluva o dielo uzatvorená podľa ustanovení § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb., Obchodný zákonník v platnom znení, medzi úspešným uchádzačom (zhotoviteľom) a Verejným obstarávateľom (objednávateľom) (ďalej len „Zmluva“). Obsah Zmluvy bude zodpovedať podmienkam stanoveným v súťažných podkladoch a ponuke úspešného uchádzača. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane požiadaviek na realizáciu diela je uvedený v návrhu Zmluvy o dielo a v jej prílohách. Lehota realizácie predmetu zákazky je 395 kalendárnych dní odo dňa začatia prác, pričom začatie prác bude stanovené v súlade s podmienkami Zmluvy o dielo. Miesto uskutočnenia predmetu zákazky: mesto Košice, Slovenská republika, konkrétne stavenisko vymedzené projektovou dokumentáciou a podkladmi verejného obstarávateľa. V súlade s § 38 ods. 4 ZVO verejný obstarávateľ vyžaduje, aby nasledujúce podstatné úlohy vykonal priamo sám uchádzač alebo člen skupiny dodávateľov vlastnými personálnymi a technickými kapacitami: 1. práce na železničnom zvršku a) SO 16-05-01 - TÚ križ. VSS (mimo) – k.o. Moldavská (mimo), koľajový zvršok b) SO 16-05-01.01 - TÚ križ. VSS (mimo) – k.o. Mol-davská (mimo), koľajový zvršok, koľaj ako spätný vodič a 2. práce na trakčnom vedení a) SO 16-26-01 TÚ križ. VSS (mimo) – k.o. Mol-davská (mimo), trakčné vedenie b) SO 16-26-02 TÚ križ. VSS (mimo) – k.o. Mol-davská (mimo), napájacie a spätné vedenie c) SO 16-26-03 TÚ križ. VSS (mimo) – k.o. Mol-davská (mimo), ukoľajnenie Podrobný opis predmetu zákazky a ďalšie požiadavky na spôsob vykonania diela a ostatných plnení tvoriacich predmet zákazky sa nachádza v jednotlivých prílohách Časti B_Zmluvné podmienky súťažných podkladov.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractServicesSupplies
Main classification (cpv): 45234116 Track construction works
Additional classification (cpv): 45234121 Tramway works, 45231400 Construction work for electricity power lines, 50220000 Repair, maintenance and associated services related to railways and other equipment, 34946110 Rails, 34946223 Point rods, 71320000 Engineering design services, 45100000 Site preparation work
5. Lot
LotLOT-0001
Additional nature of the contractServices
Additional nature of the contractSupplies