2. Procedure
Procedure
Title: Modernisering gebouwbeheersysteem en verlichting gemeentehuis Lansingerland
Description: De opdracht betreft het leveren, installeren, configureren, integreren, testen en opleveren van een nieuw gebouwbeheersysteem op basis van Priva Blue ID of gelijkwaardig en een nieuwe LED-verlichtingsinstallatie voor het gemeentehuis van Lansingerland, inclusief functionele integratie, documentatie, overdracht, garantie, nazorg en onderhoud. 1
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
Additional classification (cpv): 42961200 Scada or equivalent system