See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU DO STERYLIZACJI I ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU DO STERYLIZACJI I ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. w 11 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: D25C/251/N/36-86rj/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants, 39830000 Cleaning products, 33198000 Hospital paper articles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 – Jednorazowe filtry do kontenera
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jednorazowych filtrów do kontenera do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 – Czynnik sterylizujący
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy czynników sterylizujących do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 2
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 – Środek do mycia i pielęgnacji urządzeń ze stali nierdzewnej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków do mycia i pielęgnacji urządzeń ze stali nierdzewnej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 3
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni i narzędzi
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów do mycia i dezynfekcji powierzchni i narzędzi do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5 – Taśmy maskujące ze wskaźnikiem do sterylizacji plazmowej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy taśm maskujących ze wskaźnikiem do sterylizacji plazmowej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6 – Włókniny do sterylizacji
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy włókniny do sterylizacji do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 6
Main classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7 – Płyn 3w1- Detergent + Odkamieniacz + Środek zwilżający
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy płynów 3w1- Detergent + Odkamieniacz + Środek zwilżający do lokalizacji: - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8 – Oleje do konserwacji narzędzi i napędów wysokoobrotowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy olejów do konserwacji narzędzi i napędów wysokoobrotowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9 – Kontener bezobsługowy wraz z akcesoriami
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kontenerów bezobsługowych wraz z akcesoriami do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10 – Szczotki wielorazowe do czyszczenia narzędzi
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy szczotek wielorazowych do czyszczenia narzędzi do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11 – Silny utleniacz do zastosowań przemysłowych i technologicznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy silnych utleniaczy do zastosowań przemysłowych i technologicznych do lokalizacji: - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZADANIE 11