2. Procedure
Procedure
Title: Teaduspartnerlus EISi tegevuste planeerimiseks, prognoosimiseks, hindamiseks ja mõjususe suurendamiseks
Description: Hanke esemeks on teaduspartnerlus, mis hõlmab EISile pakutavaid konsultatsiooniteenuseid ja uuringuid EISi tegevuste planeerimiseks, prognoosimiseks, hindamiseks ja mõjususe suurendamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312425-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79300000 Market and economic research; polling and statistics
Additional classification (cpv): 73200000 Research and development consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000