2. Procedure
Procedure
Title: Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 4 «Αντικατάσταση ενεργοβόρου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού» της Πράξης «Δράσεις ενεργειακής αναβάθμισης, εξοικονόμησης ενέργειας και αξιοποίησης ΑΠΕ του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής «Σισμανόγλειο – Αμαλία Φλέμιγκ» - Β' ΦΑΣΗ» με κωδικό ΟΠΣ 6018821 στο Πρόγραμμα «Περιβάλλον και Κλιματική Αλλαγή 2021-2027»
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η υλοποίηση του Υποέργου 4 «Αντικατάσταση ενεργοβόρου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού» στο πλαίσιο της Πράξης «Δράσεις ενεργειακής αναβάθμισης, εξοικονόμησης ενέργειας και αξιοποίησης ΑΠΕ του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής «Σισμανόγλειο – Αμαλία Φλέμιγκ» Β' ΦΑΣΗ» με κωδικό ΟΠΣ 6018821 στο Πρόγραμμα «Περιβάλλον και Κλιματική Αλλαγή 2021-2027», συνολικού προϋπολογισμού 450.000,00 € με το ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Σύστημα εξωσωματικής λιθοτριψίας
Description: Προμήθεια ενός (1) συστήματος εξωσωματικής λιθοτριψίας
Quantity: 1 piece