2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa namiotów pneumatycznych z systemem oświetlenia i ogrzewania w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. namiotów pneumatycznych z systemem oświetlenia i ogrzewania w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Internal identifier: BZP/51/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39522530 Tents
5. Lot
Lot: LOT-0001