476855-2026 - Competition
Bulgaria – Works for complete or part construction and civil engineering work – Възстановяване на метални заграждения и елементи на трафопостове (ТП) на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД - град София и София област, реф. № РРС 26-076
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleВъзстановяване на метални заграждения и елементи на трафопостове (ТП) на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД - град София и София област, реф. № РРС 26-076
Description„Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД провежда процедура на договаряне с предварителна покана за участие за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Възстановяване на метални заграждения и елементи на трафопостове (ТП) на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД - град София и София област“, реф. № РРС 26-076. Предметът на обществената поръчка е разделен на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1: Възстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД – ОЦ (Оперативен център) „Север-Изток“. Обособена позиция 2: Възстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад” ЕАД – ОЦ „Юг-Запад“. Обособена позиция 3: Възстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД - ОЦ „София област“. ​​​​​​​Всеки кандидат/участник може да участва за всички обособени позиции (една или повече обособени позиции по предмета на поръчката).
Internal identifier593933
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
LotLOT-0001
TitleВъзстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД – ОЦ (Оперативен център) „Север-Изток“.
DescriptionВъзстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД – ОЦ (Оперативен център) „Север-Изток“. Основните видове строително-монтажни работи и количества за позицията, включително, но не само, са: Направа и монтаж на метална врата с каса за трафопост - 275 кв.м; Демонтаж на метална врата на ТП - 235 бр.; Направа на дребна метална конструкция, врати за ТП, предпазна мрежа, включително доставка на необходимите материали - 2300 кг; Демонтаж на стоманена конструкция - 1550 кг; Направа и монтаж на рамка с предпазна мрежа в ТП: пред трансформатор - 125 кв.м, пред килии СрН - 125 кв.м; Направа и монтаж на метална конструкция за основа при монтаж на ГТТ, РТ и ЕТ - 226 кг; Направа и монтаж на метална конструкция за основа при монтаж на КРУ - 110 кв.м; Доставка и монтаж на метална конструкция за направа на пасарелка - 1100 кг; Грундиране на метални повърхности, включително доставка на необходимите материали - 320 кв.м; Боядисване с блажна боя по метални повърхности, тръби, ламарини конструкции, двукратно, включително доставка на необходимите материали - 320 кв.м; Изкърпване на обрушена мазилка с вароциментов разтвор и боядисване с фасаген - 120 кв.м; Изработка и монтаж на армировъчна стомана клас А III - 200 кг.; и други строително-монтажни работи, които подробно са описани в количествената сметка за съответната обособена позиция, приложена към Техническите спецификации и изисквания на Възложителя, съответно в количествено-стойностната сметка за съответната обособена позиция, приложена към ценовото предложение от документацията за обществената поръчка. Категорията на строежите, попадащи в обхвата на всяка от трите обособени позиции на настоящата обществена поръчка, е трета, съгласно чл. 137, ал. 1, т. 3, букви б) и ж) от Закона за устройство на територията. Изпълнението на договора за обособената позиция ще се извършва в зависимост от техническата готовност на Възложителя за възлагане на изпълнението. За възлагане на конкретните видове работи Възложителят съставя документ за възлагане на изпълнението, съдържащ най-малко следната информация: видовете работи и количеството им, срок за изпълнение, цената на база единичните цени и друга информация, необходима за изпълнение на видовете работи. Документът за възлагане на изпълнението се подписва от Възложителя и Изпълнителя, по ред и начин, описани в проекта на договор.
Internal identifier594508
LotLOT-0002
TitleВъзстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад” ЕАД – ОЦ „Юг-Запад“
DescriptionВъзстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад” ЕАД – ОЦ „Юг-Запад“. Основните видове строително-монтажни работи и количества за позицията, включително, но не само, са: Направа и монтаж на метална врата с каса за трафопост - 275 кв.м; Демонтаж на метална врата на ТП - 235 бр.; Направа на дребна метална конструкция, врати за ТП, предпазна мрежа, включително доставка на необходимите материали - 2300 кг; Демонтаж на стоманена конструкция - 1550 кг; Направа и монтаж на рамка с предпазна мрежа в ТП: пред трансформатор - 125 кв.м, пред килии СрН - 125 кв.м; Направа и монтаж на метална конструкция за основа при монтаж на ГТТ, РТ и ЕТ - 226 кг; Направа и монтаж на метална конструкция за основа при монтаж на КРУ - 110 кв.м; Доставка и монтаж на метална конструкция за направа на пасарелка - 1100 кг; Грундиране на метални повърхности, включително доставка на необходимите материали - 320 кв.м; Боядисване с блажна боя по метални повърхности, тръби, ламарини конструкции, двукратно, включително доставка на необходимите материали - 320 кв.м; Изкърпване на обрушена мазилка с вароциментов разтвор и боядисване с фасаген - 120 кв.м; Изработка и монтаж на армировъчна стомана клас А III - 200 кг.; и други строително-монтажни работи, които подробно са описани в количествената сметка за съответната обособена позиция, приложена към Техническите спецификации и изисквания на Възложителя, съответно в количествено-стойностната сметка за съответната обособена позиция, приложена към ценовото предложение от документацията за обществената поръчка. Категорията на строежите, попадащи в обхвата на всяка от трите обособени позиции на настоящата обществена поръчка, е трета, съгласно чл. 137, ал. 1, т. 3, букви б) и ж) от Закона за устройство на територията. Изпълнението на договора за обособената позиция ще се извършва в зависимост от техническата готовност на Възложителя за възлагане на изпълнението. За възлагане на конкретните видове работи Възложителят съставя документ за възлагане на изпълнението, съдържащ най-малко следната информация: видовете работи и количеството им, срок за изпълнение, цената на база единичните цени и друга информация, необходима за изпълнение на видовете работи. Документът за възлагане на изпълнението се подписва от Възложителя и Изпълнителя, по ред и начин, описани в проекта на договор.
Internal identifier594526
LotLOT-0003
TitleВъзстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД - ОЦ „София област“
DescriptionВъзстановяване на метални заграждения и елементи на ТП на територията, обслужвана от „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД - ОЦ „София област“. Основните видове строително-монтажни работи и количества за позицията, включително, но не само, са: Направа и монтаж на метална врата с каса за трафопост - 46 кв.м; Демонтаж на метална врата на ТП - 37 бр.; Направа на дребна метална конструкция, врати за ТП, предпазна мрежа, включително доставка на необходимите материали - 391 кг; Демонтаж на стоманена конструкция - 272 кг; Направа и монтаж на рамка с предпазна мрежа в ТП: пред трансформатор - 20 кв.м, пред килии СрН - 20 кв.м; Направа и монтаж на метална конструкция за основа при монтаж на ГТТ, РТ и ЕТ - 37 кг; Направа и монтаж на метална конструкция за основа при монтаж на КРУ - 19 кв.м; Доставка и монтаж на метална конструкция за направа на пасарелка - 187 кг; Грундиране на метални повърхности, включително доставка на необходимите материали - 54 кв.м; Боядисване с блажна боя по метални повърхности, тръби, ламарини конструкции, двукратно, включително доставка на необходимите материали - 54 кв.м; Изкърпване на обрушена мазилка с вароциментов разтвор и боядисване с фасаген - 20 кв.м; Изработка и монтаж на армировъчна стомана клас А III - 34 кг.; и други строително-монтажни работи, които подробно са описани в количествената сметка за съответната обособена позиция, приложена към Техническите спецификации и изисквания на Възложителя, съответно в количествено-стойностната сметка за съответната обособена позиция, приложена към ценовото предложение от документацията за обществената поръчка. Категорията на строежите, попадащи в обхвата на всяка от трите обособени позиции на настоящата обществена поръчка, е трета, съгласно чл. 137, ал. 1, т. 3, букви б) и ж) от Закона за устройство на територията. Изпълнението на договора за обособената позиция ще се извършва в зависимост от техническата готовност на Възложителя за възлагане на изпълнението. За възлагане на конкретните видове работи Възложителят съставя документ за възлагане на изпълнението, съдържащ най-малко следната информация: видовете работи и количеството им, срок за изпълнение, цената на база единичните цени и друга информация, необходима за изпълнение на видовете работи. Документът за възлагане на изпълнението се подписва от Възложителя и Изпълнителя, по ред и начин, описани в проекта на договор.
Internal identifier594529