476879-2026 - Competition
Bulgaria – Environmental services – „Изработка на указателни табели във връзка с въвеждане на Зони с ниски емисии от вредни вещества на територията на Община Пловдив“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Изработка на указателни табели във връзка с въвеждане на Зони с ниски емисии от вредни вещества на територията на Община Пловдив“
DescriptionПредметът на поръчката обхваща изработка, доставка и монтаж на указателни табели и доставка и монтаж на стълбове, („стоки“/ „артикули“) във връзка с въвеждането на Зони с ниски емисии (ЗНЕ) на територията на Община Пловдив, информиращи за навлизането в ЗНЕ.
Internal identifier595895
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90700000 Environmental services
5. Lot
LotLOT-0001