See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Miško kelių tiesimo (statybos), rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbų pirkimas, Nr. PU-2908/2026
Description: Pirkimo objektas skaidomas į 4 (keturias) pirkimo objekto dalis (toliau p.o.d.): 1 p.o.d. Biržų regioninio padalinio, Būginių g–jos miško kelio kv. Nr. 303; 309; 310; 318; 327/328; 337/338 kapitalinis remontas – 3,686 km; 2 p.o.d. Kretingos regioninio padalinio, Grūšlaukės g-jos miško kelio kv. Nr. 175/176; 182/183 miško kelio tiesimas (statyba) – 1,204 km; 3 p.o.d. Raseinių regioninio padalinio, Šimkaičių g–jos miško kelio kv. Nr. 141; 142; 136/142; 137/143; 143; 144; 155; 156 tiesimas (statyba) – 3,293 km; 4 p.o.d. Šakių regioninio padalinio, Šakių g-jos miško kelio kv. Nr. 45/55; 44/54; 43/53; 42/52; 51/52 rekonstravimas – 4,32 km.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 p.o.d. Biržų regioninio padalinio, Būginių g–jos miško kelio kv. Nr. 303; 309; 310; 318; 327/328; 337/338 kapitalinis remontas – 3,686 km
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 p.o.d. Kretingos regioninio padalinio, Grūšlaukės g-jos miško kelio kv. Nr. 175/176; 182/183 miško kelio tiesimas (statyba) – 1,204 km
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 p.o.d. Raseinių regioninio padalinio, Šimkaičių g–jos miško kelio kv. Nr. 141; 142; 136/142; 137/143; 143; 144; 155; 156 tiesimas (statyba) – 3,293 km
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 p.o.d. Šakių regioninio padalinio, Šakių g-jos miško kelio kv. Nr. 45/55; 44/54; 43/53; 42/52; 51/52 rekonstravimas – 4,32 km
Internal identifier: 4