477222-2026 - Competition
Poland – Servers – Zakup infrastruktury serwerowej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup infrastruktury serwerowej
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowej, zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Internal identifierBF-II.3710.9.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowej, zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ.