477376-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of machinery – Дългосрочна поддръжка и модернизация за срок от 15 години и/или 120000 еквивалентни оперативни часове на газова турбина SGT-700 и нейните спомагателни съоръжения в Когенерация Пловдив
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleДългосрочна поддръжка и модернизация за срок от 15 години и/или 120000 еквивалентни оперативни часове на газова турбина SGT-700 и нейните спомагателни съоръжения в Когенерация Пловдив
DescriptionДейностите, предмет на поръчката, включват дългоспрочна поддръжка (LTSA - Long Term Service Agreement) и модезризация за срок от 15 години и/или 120000 еквивалентни оперативни часове на газова турбина и нейните спомагателни съоръжения в Когенерация Пловдив. Поддръжката включва обслужване за обработка и спазване на всички технически и организационни изисквания в съответствие с изискванията и препоръките на производителя, включително пакет резервни части за 15 години или 120 000 еквивалентри работни часове (EOHs). Това включва самата газова турбина, включително всички свързани с нея спомагателни и допълнителни системи, необходими за експлоатацията, електрическия генератор и редуктора между газовата турбина и генератора. Модернизацията включва подобрения, свързани с нормалното функциониране и безопасността на машините.
Internal identifier565250
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
Additional classification (cpv): 42112300 Gas turbines
5. Lot
LotLOT-0001