477397-2026 - Competition
Bulgaria – Computer equipment and supplies – Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе и за всички второстепенни разпоредители с бюджетни кредити, които нямат статут на юридически лица и не са възложители по ЗОП, по обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на компютърна и периферна техника за Община Русе и за всички второстепенни разпоредители с бюджетни кредити, които нямат статут на юридически лица и не са възложители по ЗОП, по обособени позиции
DescriptionПредмет на настоящата обществена поръчка е: Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе и за всички второстепенни разпоредители с бюджетни кредити, които нямат статут на юридически лица и не са възложители по ЗОП, в следния вид и обем: Позиция 1: Компютърно оборудване 1.1. Компютърна система вид 1 – 21 бр. 1.2. Преносим компютър – 2 бр. Позиция 2: Компютърна система – вид 2 по „Проект № BG16RFTA001-1.006-0003-C01 „Областен информационен център – Русе“ – 4 бр. Позиция 3: Принтери, скенери и мултифункционални устройства 3.1. Лазерно монохромно мултифункционално устройство – 4 бр. 3.2. Мобилен етикетен принтер – 8 бр. Позиция 4: Мрежов видеорекордер (NVR) – 2 бр. Позиция 5: Таблет – 8 бр. За всички позиции, техниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. Срокът за изпълнение на доставките по всички обособени позиции е 30 (тридесет) работни дни, считано от датата на получаване от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ на възлагателно писмо. Участниците по Обособена позиция №1 и Обособена позиция №2, в случай че не са производители, следва да са оторизирани от производителя/ите на компютърната техника или от официален негов представител с права за продажба и извършване на гаранционно обслужване на предлаганите продукти на територията на Република България. Участникът доказва съответствието си с поставеното изискване чрез прилагане на оторизационно писмо или друг еквивалентен документ, издаден от производителя или от официален негов представител, придружен от превод на български език към Техническото си предложение при подаване на офертата. В случаите на представяне от Участника на оторизационно писмо от официален представител на производителя (или еквивалентен документ), в офертата се прилага и оторизационно писмо, издадено от производителя (или еквивалентен документ), с което се упълномощава официалният представител на производителя, на български език или придружено от превод на български език.
Internal identifier596065
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
LotLOT-0001
TitleКомпютърно оборудване
DescriptionНа доставка подлежат следните артикули, по вид и обем: 1.1. Компютърна система вид 1 – 21 бр. 1.2. Преносим компютър – 2 бр. Участниците, в случай че не са производители, следва да са оторизирани от производителя/ите на компютърната техника или от официален негов представител с права за продажба и извършване на гаранционно обслужване на предлаганите продукти на територията на Република България. Участникът доказва съответствието си с поставеното изискване чрез прилагане на оторизационно писмо или друг еквивалентен документ, издаден от производителя или от официален негов представител, придружен от превод на български език към Техническото си предложение при подаване на офертата. Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. ​​​​​​​В случаите на представяне от Участника на оторизационно писмо от официален представител на производителя (или еквивалентен документ), в офертата се прилага и оторизационно писмо, издадено от производителя (или еквивалентен документ), с което се упълномощава официалният представител на производителя, на български език или придружено от превод на български език. Срокът за изпълнение на доставките е 30 (тридесет) работни дни, считано от датата на получаване от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ на възлагателно писмо. ​​​​​​​
Internal identifier596078
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
LotLOT-0002
TitleКомпютърна система – вид 2 по „Проект № BG16RFTA001-1.006-0003-C01 „Областен информационен център – Русе“
DescriptionНа доставка подлежат следният артикули, по вид и обем: Компютърна система – вид 2 – 4 бр. Участниците, в случай че не са производители, следва да са оторизирани от производителя/ите на компютърната техника или от официален негов представител с права за продажба и извършване на гаранционно обслужване на предлаганите продукти на територията на Република България. Участникът доказва съответствието си с поставеното изискване чрез прилагане на оторизационно писмо или друг еквивалентен документ, издаден от производителя или от официален негов представител, придружен от превод на български език към Техническото си предложение при подаване на офертата. В случаите на представяне от Участника на оторизационно писмо от официален представител на производителя (или еквивалентен документ), в офертата се прилага и оторизационно писмо, издадено от производителя (или еквивалентен документ), с което се упълномощава официалният представител на производителя, на български език или придружено от превод на български език. Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. ​​​​​​​Срокът за изпълнение на доставките е 30 (тридесет) работни дни, считано от датата на получаване от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ на възлагателно писмо. ​​​​​​​
Internal identifier596082
LotLOT-0003
TitleПринтери, скенери и мултифункционални устройства
DescriptionНа доставка подлежат следните артикули, по вид и обем: 1. Лазерно монохромно мултифункционално устройство – 4 бр. 2. Мобилен етикетен принтер – 8 бр. ​​​​​​​ Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставките е 30 (тридесет) работни дни, считано от датата на получаване от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ на възлагателно писмо. ​​​​​​​
Internal identifier596083
Main classification (cpv): 30232000 Peripheral equipment
LotLOT-0004
TitleМрежов видеорекордер (NVR)
DescriptionНа доставка подлежат следните артикули, по вид и обем: ​​​​​​​Мрежов видеорекордер (NVR) – 2 бр. Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставките е 30 (тридесет) работни дни, считано от датата на получаване от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ на възлагателно писмо. ​​​​​​​
Internal identifier596085
LotLOT-0005
TitleТаблет
DescriptionНа доставка подлежат следните артикули, по вид и обем: Таблет – 8 бр. Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставките е 30 (тридесет) работни дни, считано от датата на получаване от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ на възлагателно писмо. ​​​​​​​
Internal identifier596086
Main classification (cpv): 30213200 Tablet computer