2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych
Description: Zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych
Internal identifier: ZP/78/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44114200 Concrete products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Kruszywa drogowe
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
Options:
Description of the options: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, do wysokości 100 % zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 2.1 oraz 2.2. (odpowiednio dla części) Formularz cenowy. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 5) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 7) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiąch Załączniki nr 4 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: Płyty betonowe MON i krawężniki drogowe
Internal identifier: Część 2