See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa trenażerów do symulacji zabiegów ratowniczych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla każdego z pakietów) został ujęty w Dokumentacji postępowania to jest: a) w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) b) w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), c) w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
Previous notice: 385826-2026
Internal identifier: RZP/PN/47/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający na podstawie art. 138 Pzp skrócił termin składania ofert gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 Pzp, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych, które zostały przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.01.26 r., a następnie opublikowane i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.26 r.: „Różne przyrządy do badań lub testowania – modele, manekiny, trenażery, zestawy treningowe”, nr ogłoszenia: 11/2026, 31508-2026
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 34152000 Training simulators, 35112100 Emergency training dolls
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Fantom do nauki RKO
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Fantom niemowlęcia do nauki RKO oraz odkrztuszania
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Manekin dziecka do ALS
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Fantom do nauki resuscytacji noworodka
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Fantom niemowlęcia do nauki pierwszej pomocy
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Fantom do nauki osłuchiwania
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Fantom noworodka do resuscytacji
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Fantom skrajnego wcześniaka
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: Manekin niemowlęcia
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Description: Manekin do czynności pielęgnacyjnych oraz zakładania wejść dożylnych
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Description: Maski do manekinów i symulatorów
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment