478894-2026 - Result
Slovenia – Detection and analysis apparatus – Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo detektorjev in identifikatorjev nevarnih snovi ter robotskega nosilca za detektorje in identifikatorje
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo detektorjev in identifikatorjev nevarnih snovi ter robotskega nosilca za detektorje in identifikatorje
Description: Nakup in dobava detektorjev in identifikatorjev nevarnih snovi ter robotskega nosilca za detektorje in identifikatorje
Internal identifier: JN 430-225/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prenosni raman spektrometer
Description: Prenosni raman spektrometer
Internal identifier: 507781
Additional classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment, 35200000 Police equipment
Lot: LOT-0002
Title: Prenosni masni spektrometer z dodatno opremo
Description: Prenosni masni spektrometer z dodatno opremo
Internal identifier: 507782
Additional classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment, 35200000 Police equipment, 38433100 Mass spectrometer
Lot: LOT-0003
Title: Samohodni robotski nosilec za detektorje in identifikatorje nevarnih snovi
Description: Samohodni robotski nosilec za detektorje in identifikatorje nevarnih snovi
Internal identifier: 507783