2. Procedure
Procedure
Title: RAW-raamovereenkomst onderhoud openbare verlichting Lansingerland
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van onderhoud aan de openbare verlichtingsinstallatie binnen de gemeente. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, het verhelpen van storingen, de vervanging van armaturen en lichtmasten bij schade of defect, het verzorgen van een 24/7-storingsdienst en het uitvoeren van bijbehorend databeheer en rapportages. Doel van de opdracht is het waarborgen van een veilige, betrouwbare en goed functionerende openbare verlichtingsinstallatie. Zie RAW-bestek 2026-09
Internal identifier: POR572
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
Additional classification (cpv): 34928500 Street-lighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen opties