2. Procedure
Procedure
Title: Open House Wmo-zorg, huishoudelijke ondersteuning en begeleiding jeugd voor gem. Nissewaard per 1-1-2026
Description: In de basisovereenkomst Wmo-Jeugd2026 worden afspraken tussen gemeente en aanbieder gemaakt over de randvoorwaarden waaraan een aanbieder moet voldoen om in Nissewaard ondersteuning te leveren onder de jeugdwet en/of Wet maatschappelijke ondersteuning vanaf 1 januari 2026. De basisovereenkomst wordt aangevuld met één of meer uitvoeringsovereenkomsten. Alleen partijen die zowel de basisovereenkomst als één of meer uitvoeringsovereenkomsten en de verwerkersovereenkomst hebben ondertekend mogen vanaf 1 januari 2026 in Nissewaard ondersteuning leveren. De getekende basisovereenkomsten, alsmede rechtsgeldig ondertekende UEA (bijlage II), en akkoordverklaring (bijlage III) en andere gevraagde informatie conform de checklist dienen te worden ingediend via TenderNed. >€ 750.000,-
Internal identifier: 10620, v/h CZINK18-09-022
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Open House - Toetreding 2x jaarlijks (1 februari en 1 september) De gemeente heeft twee keer per jaar een openstelling voor nieuwe toetreders. De openstellingsmomenten voor toetreding zijn jaarlijks 1 februari en 1 september. Aanvragen die na een openstellingsmoment worden ontvangen, worden in behandeling genomen tijdens het eerstvolgende openstellingsmoment.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Jeugdhulp
Description: Jeugdhulp
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85323000 Community health services
Options:
Description of the options: Geen opties.
Lot: LOT-0002
Title: Wet Maatschappelijke Ondersteuning
Description: WMO
Internal identifier: 2