479582-2020 - ResultRomania-Bucharest: Reagents for electrophoresis
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Kituri de reactivi pentru extracție, cuantificare, electroforeză capilară și interpretare a profilelor genetice pentru expertize judiciare din probe provenite de la fața locului și a probelor biologice recoltate de la persoane cu protocoale validate de recuperare în orice etapă a procesului în cazul în care acestea este întrerupt
II.1.2.
Main CPV code
33696600 Reagents for electrophoresis
II.1.4.
Short description
Kituri de reactivi pentru extractie, cuantificare, electroforeza capilara si interpretare a profilelor genetice pentru expertize judiciare din probe provenite de la fata locului si a probelor biologice recoltate de la persoane cu protocoale validate de recuperare in orice etapa a procesului in cazul in care acestea este intrerupt
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Kit de reactivi cu protocoale automatizate validate pentru identificare umana din urme si microurme biologice recoltate de la fata locului, specifice laboratorului de expertiza genetica judiciara
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Kit de reactivi si consumabile cu protocoale automatizate validate pentru identificare umana prin genetica judiciara din probe biologice recoltate de la persoane
Lot No: 2