479654-2026 - Competition
Romania – Miscellaneous repair and maintenance services – Servicii de intretinere a sistemelor de prelucrare bagaje, usi automate, usi sectionale existente la AIBB AV
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleServicii de intretinere a sistemelor de prelucrare bagaje, usi automate, usi sectionale existente la AIBB AV
DescriptionServicii de intretinere a sistemelor de prelucrare bagaje, usi automate, usi sectionale existente la AIBB AV Numar zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificare primite in a 10-a zi inainte de data limita pentru depunerea ofertelor. Valoarea totala estimată: 7.253.070,2 lei (exclusiv TVA), din care : - Abonament servicii intretinere – 145.804,9 lei x 48 luni = 6.998.635,20 lei (exclusiv TVA). - Valoare echipamente, dispozitive, materiale ce vor fi utilizate pentru efectuarea reparatiilor determinate de aparitia defectelor provocate din motive accidentale sau cu rea intentie – 254.435,00 lei (exclusiv TVA).
Internal identifier26490194_2026_PAAPD1615485
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 45259000 Repair and maintenance of plant, 50324200 Preventive maintenance services, 50532100 Repair and maintenance services of electric motors