2. Procedure
Procedure
Title: Segmentoverstijgende Inkoop Verblijf Jeugdhulp Regio Zuid-Limburg
Description: Zie inkoopdocument segmentoverstijgende inkoop verblijfproducten voor Jeugdhulp Regio Zuid-Limburg Deelnemende gemeenten: 1. Maastricht 2. Meerssen 3. Valkenburg aan de Geul 4. Stein 5. Beek 6. Sittard-Geleen 7. Beekdaelen 8. Heerlen 9. Landgraaf 10. Brunssum 11. Voerendaal 12. Simpelveld 13. Vaals 14. Gulpen-Wittem 15. Eijsden-Margraten 16. Kerkrade
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: Zie inkoopdocument segmentoverstijgende inkoop verblijfproducten voor Jeugdhulp Regio Zuid-Limburg
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311300 Welfare services for children and young people
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Crisis
Description: Jeugdigen en gezinnen met een crisis rondom een jeugdige (0 – 18 jaar). Er is sprake van een crisis wanneer de veiligheid van een jeugdige acuut in het geding is en onmiddellijk handelen noodzakelijk is om verdere escalatie te voorkomen. Het gaat zowel om jeugdigen met gedrags- en/of psychiatrische problematieken, al dan niet in combinatie met een licht verstandelijke beperking.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Verblijf op locatie
Description: Jeugdigen van 8-18 jaar met gedrags- en/of psychiatrische problematieken, soms in combinatie met een licht verstandelijke beperking, waarvoor (deeltijd) pleegzorg of gezinshuis niet passend is. Soms is de veiligheid van deze jeugdigen in het gedrang. Zij hebben behoefte aan kleinschalige groepen met nabijheid en structuur. Een deel van de doelgroep, jongeren van 16–18 jaar, is eraan toe om met begeleiding zelfstandig te wonen.
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Verblijf niet op locatie
Description: Jeugdigen tot 21 jaar die vanwege kind- of gezinsproblematiek soms in combinatie met een licht verstandelijke beperking (deels) niet bij de eigen ouders kunnen wonen, maar functioneren in een gezinsomgeving.