2. Procedure
Procedure
Title: Insamlingsfordon
Description: Upphandlingen avser totalt tre (3) stycken fabriksnya Insamlingsfordon för att tillgodose WBAB:s behov av avfallshantering. Insamlingsfordonen är indelade i två olika delområden.
Internal identifier: 2026/58
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 3 pieces
Options:
Description of the options: Se upphandlingsdokument