2. Procedure
Procedure
Title: PN Bohnice: Komplexní servis prádla
Description: Předmětem veřejné zakázky je závazek dodavatele zajistit osobní (personálu a pacientské), ložní a ostatní prádlo dle požadavků zadavatele a jeho pronájem zadavateli (tzn. jedná se o systémové prádlo) a dále pravidelné poskytování komplexního servisu prádla spojeného s praním a chemickým čištěním pronajatého prádla pro zdravotnické zařízení a ostatními službami jako jsou opravy, obměny/výměny opotřebovaných kusů, žehlení, sušení, skládaní, mandlování, finišování, likvidace, dovoz čistého a odvoz použitého/špinavého prádla, služby spojené s logistikou a monitorováním prádla vč. pronájmu klecových vozíků a třídících vozíků (pro personál na oddělení), stejně jako dodání a instalace potřebného vybavení (kontejnery, klecové vozíky, rámy, SW, mobilní technologie, skenery, čtečky apod.), to vše za dodržení příslušných hygienických a právních norem vztahujících se na předmět veřejné zakázky.
Internal identifier: PNB_Prádlo
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Popis zadávacího postupu vč. jeho jednotlivých fází je obsažen v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
Additional classification (cpv): 39518000 Hospital linen, 85112100 Hospital-bedding services, 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories, 98311000 Laundry-collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001