479796-2026 - Competition
Poland – Tools – Dostawa narzędzi warsztatowych i urządzeń transportu bliskiego.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa narzędzi warsztatowych i urządzeń transportu bliskiego.
DescriptionPostępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz.793) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi warsztatowych i urządzeń transportu bliskiego z podziałem na 2 (dwie) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 44510000-8 narzędzia, 34911100-7 wózki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.2. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.2. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.2. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem.
Internal identifier39/2026/PN/Czołg. Sam.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44510000 Tools
Additional classification (cpv): 34911100 Trolleys
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść I zamówienia - dostawa narzędzi warsztatowych.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi warsztatowych i urządzeń transportu bliskiego z podziałem na 2 (dwie) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 44510000-8 narzędzia, 34911100-7 wózki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.2. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.2. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.2. do SWZ. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
Internal identifierCzęść I zamówienia
LotLOT-0002
TitleCzęść II zamówienia - dostawa urządzeń transportu bliskiego.
Internal identifierCzęść II zamówienia
Main classification (cpv): 34911100 Trolleys