See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Przedmiot podzielony został na 15 części: Część 1 – Materiały piśmiennicze Część 2 – Galanteria skórzana Część 3 – Materiały papiernicze Część 4 – Filiżanki i kubki Część 5 – Produkty materiałowe Część 6 – Produkty masowe Część 7 – Materiały dla dzieci Część 8 – Materiały turystyczne Część 9 – Elektronika Część 10 – Butelki i pojemniki Część 11 – Czapki i szaliki Część 12 – Bluzy sportowe Część 13 – T-shirty Część 14 – Parasole Część 15 – Skarpety
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22462000 Advertising material
Additional classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Materiały piśmiennicze
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 1 – Materiały piśmiennicze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Galanteria skórzana
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 2 – Galanteria skórzana Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Materiały papiernicze
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 3 – Materiały papiernicze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Filiżanki i kubki
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 4 – Filiżanki i kubki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Produkty materiałowe
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 5 – Produkty materiałowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – Produkty masowe
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 6 – Produkty masowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – Materiały dla dzieci
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 7 – Materiały dla dzieci Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 – Materiały turystyczne
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 8 – Materiały turystyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 – Elektronika
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 9 – Elektronika Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 – Butelki i pojemniki
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 10 – Butelki i pojemniki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 – Czapki i szaliki
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 11 – Czapki i szaliki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 – Bluzy sportowe
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 12 – Bluzy sportowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 – T-shirty
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 13 – T-shirty Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 – Parasole
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 14 – Parasole Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 – Skarpety
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. Część 15 – Skarpety Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 oraz w Załączniku Nr 7 do SWZ – projekt umowy
Internal identifier: OPPIV.272.50.2026 - Część 15