See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zajednička javna nabava usluga osiguranja imovine i osoba za potrebe upravnih tijela Grada Labina, trgovačkih društava i javnih ustanova Grada Labina
Description: Zajednička javna nabava usluga osiguranja imovine i osoba za potrebe upravnih tijela Grada Labina, trgovačkih društava i javnih ustanova Grada Labina
Internal identifier: 15-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Osiguranje imovine, odgovornosti i nezgode
Description: Usluga osiguranja imovine, odgovornosti i nezgode
Internal identifier: 15-2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Osiguranje vozila i automobilske nezgode
Description: Osiguranje vozila i automobilske nezgode
Internal identifier: 15-2026-2