479908-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – ROZVOJ A MODERNIZÁCIA FAKULTNEJ NEMOCNICE S POLIKLINIKOU J. A. REIMANA PREŠOV - ETAPA 2
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleROZVOJ A MODERNIZÁCIA FAKULTNEJ NEMOCNICE S POLIKLINIKOU J. A. REIMANA PREŠOV - ETAPA 2
DescriptionPredmetom zákazky je realizácia druhej etapy diela ROZVOJ A MODERNIZÁCIA FAKULTNEJ NEMOCNICE S POLIKLINIKOU J. A. REIMANA PREŠOV. Rozsah stavebných prác je definovaný projektovou dokumentáciou a sumariáciou prác určených pre druhú etapu. Technické a zmluvné podmienky realizácie diela budú predmetom rokovacieho konania s vybranými záujemcami.
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0001