4800-2026 - Result
Poland – Laboratory furniture – Branżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wyposażenie pomieszczeń
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleBranżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wyposażenie pomieszczeń
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wyposażenie pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1-1.26. Opis przedmiotu zamówienia w oddzielnym pliku dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://sapsp.ezamawiajacy.pl Postępowanie podzielone jest na części: Część 1 Wyposażenie pracowni w meble szkolne dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 2 Wyposażenie pracowni dydaktycznych w zestawy i akcesoria komputerowe dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 3 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - lingwistyczno-informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 4 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 5 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 6 Wyposażenie pracowni w zestaw do testowania elementów SSP dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 7 Wyposażenie pracowni w sprzęt pilarza dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 8 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 9 Wyposażenie pracowni dydaktycznej – armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 10 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 11 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego - dostawa zbieracza olejowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 12 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa kontenera IBC antystatycznego oraz wyłapujących wanien dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 13 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pomp, zbiorników, węży oraz narzędzi dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 14 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy beczkowej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 15 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy wirnikowej do substancji niebezpiecznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 16 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa zestawu do pobierania próbek substancji dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 17 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 18 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa testerów temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 19 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania minimalnej temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 20 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 21 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do badania palności dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 22 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania reakcji na ogień dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 23 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa mikroskopów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 24 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa stołów z elektryczną regulacją wysokości dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 25 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 26 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - środków gaśniczych – dostawa tensjometru siłowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Previous notice705785-2025
Internal identifierWK.2371.3.2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 39160000 School furniture, 48740000 Foreign language translation software package, 38300000 Measuring instruments, 38500000 Checking and testing apparatus, 38400000 Instruments for checking physical characteristics, 39100000 Furniture, 44423400 Signs and related items, 35113400 Protective and safety clothing, 43812000 Sawing equipment, 44510000 Tools, 42120000 Pumps and compressors, 38500000 Checking and testing apparatus, 42122130 Water pumps, 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases, 44610000 Tanks, reservoirs, containers and pressure vessels, 42122500 Laboratory pumps and accessories, 38510000 Microscopes
5. Lot
LotLOT-0001
TitleWyposażenie pracowni w meble szkolne dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie w meble szkolne dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1.
Internal identifierCzęść 1
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39160000 School furniture
LotLOT-0002
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych w zestawy i akcesoria komputerowe dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych w zestawy i akcesoria komputerowe dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.2.
Internal identifierCzęść 2
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30237000 Parts, accessories and supplies for computers
LotLOT-0006
TitleWyposażenie pracowni w zestaw do testowania elementów SSP dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni w zestaw do testowania elementów SSP dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.6.
Internal identifierCzęść 6
Main classification (cpv): 38300000 Measuring instruments
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
LotLOT-0007
TitleWyposażenie pracowni w sprzęt pilarza dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni w sprzęt pilarza dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.7.
Internal identifierCzęść 7
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Additional classification (cpv): 43812000 Sawing equipment, 44510000 Tools
LotLOT-0018
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa testerów temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa testera temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.18.
Internal identifierCzęść 18
LotLOT-0023
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa mikroskopów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa mikroskopów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.23.
Internal identifierCzęść 23
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Additional classification (cpv): 38510000 Microscopes
LotLOT-0024
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa stołów z elektryczną regulacją wysokości dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa stołów z elektryczną regulacją wysokości dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.24.
Internal identifierCzęść 24
LotLOT-0025
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.25.
Internal identifierCzęść 25