480024-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/080/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH RATUNKOWEGO DOSTĘPU DO TECHNOLOGII LEKOWYCH – 7 PAKIETÓW
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZP/CZD/080/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH RATUNKOWEGO DOSTĘPU DO TECHNOLOGII LEKOWYCH – 7 PAKIETÓW
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych – 7 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Internal identifierZP/CZD/080/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet 1 - Baricitinibum 4 mg
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Baricitinibum 4 mg x 35 tabl.powl. Lek do stosowania w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Internal identifierPakiet 1 - Baricitinibum 4 mg
LotLOT-0002
TitlePakiet 2 - Cenobamatum
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cenobamatum w każdej z dopuszczonych do obrotu dawce, w zależności od zapotrzebowania zamawiającego. Opakowanie 28 tabletek/tabl.powl. Lek do stosowania w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych.
Internal identifierPakiet 2 - Cenobamatum
LotLOT-0003
TitlePakiet 3 - Dabrafenibum 50 mg
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Dabrafenibum 50 mg x 28 kaps. Lek do stosowania w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych.
Internal identifierPakiet 3 - Dabrafenibum 50 mg
LotLOT-0004
TitlePakiet 4 - Dabrafenibum 75 mg
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Dabrafenibum 75 mg x 120 kaps. Lek do stosowania w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych.
Internal identifierPakiet 4 - Dabrafenibum 75 mg
LotLOT-0005
TitlePakiet 5 - Miglustat 100 mg
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Miglustat 100 mg x 84 kapsułki lub tabletki. Lek do stosowania w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych.
Internal identifierPakiet 5 - Miglustat 100 mg
LotLOT-0006
TitlePakiet 6 - Tofacitinibum 5 mg
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Tofacitinibum 5 mg x 56 tabl. powl. Lek do stosowania w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych.
Internal identifierPakiet 6 - Tofacitinibum 5 mg
LotLOT-0007
TitlePakiet 7 - Ustekinumabum 130 mg
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Ustekinumabum 130 mg x 1 fiolka. Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. Lek do stosowania w chorobie Crohna [w ramach RDTL].
Internal identifierPakiet 7 - Ustekinumabum 130 mg