2. Procedure
Procedure
Title: VÝROBNÍ A SPOTŘEBNÍ MATERIÁLY PRO ZAŘÍZENÍ PRO ADITIVNÍ VÝROBU
Description: Veřejná zakázka je rozdělena do 3 samostatných částí. Zadavatel v rámci své činnosti provádí výzkum a vývoj na jednotlivých zařízeních pro aditivní výrobu EOS P396, EOS M400-4, HP MJF5200, kterými disponuje. Předmět této veřejné zakázky je dodávka výrobního a spotřebního materiálu pro jednotlivá zařízení. Požadavkem zadavatele je dodávka takových materiálů, aby nedošlo k poškození těchto zařízení a nebyla ohrožena jejich záruka. Kompatibilita těchto výrobních a spotřebních materiálů s příslušnými zařízeními musí být, proto potvrzena samotnými výrobci těchto zařízení
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14700000 Basic metals
Additional classification (cpv): 24500000 Plastics in primary forms, 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Výrobní a spotřební materiály pro zařízení EOS P396
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka tří druhů práškových materiálů určených pro aditivní výrobu na zařízeních EOS P396. Toto zařízení zajišťuje technologii spékání plastového prášku – Selective Laser Sintering. Poptávanými materiály jsou polyamid PA 12, polyamid PA 11 a polyamid PA 12 s obsahem skleněných částic a další spotřební materiály, jejichž bližší specifikace je v Příloze č. 7a zadávací dokumentace – Technická specifikace.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 24500000 Plastics in primary forms
Additional classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Lot: LOT-0003
Title: Výrobní a spotřební materiály pro zařízení HP MJF5200
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka dvou druhů práškových materiálů určených pro aditivní výrobu na zařízeních HP Jet Fusion 5200. Toto zařízení zajišťuje technologii spékání plastového prášku – Multi Jet Fusion. Těmito materiály jsou polyamid PA 12 a termoplastický elastomer TPU a další spotřební materiály, jejichž bližší specifikace je v Příloze č. 7c zadávací dokumentace – Technická specifikace.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Title: Výrobní a spotřební materiály pro zařízení EOS M400-4
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka dvou práškových materiálů určených pro výrobu aditivní technologií na zařízení EOS M 400-4. Toto zařízení zajišťuje technologii spékání kovového prášku – Direct Metal Laser Sintering. Poptávanými materiály jsou hliníkové slitiny AlSi10Mg, nástrojové oceli 1.2709 a oceli typu 2367, nerezové oceli 1.4404 a slitiny na bázi niklu IN718. Všechny materiály musí být vyrobeny technologií Gas Atomizace a částice prášku musí mít kulovitý tvar a další spotřební materiály. Bližší specifikace těchto výrobních materiálů a dalších spotřebních materiálů je uvedena v Příloze č. 7b zadávací dokumentace – Technická specifikace.
Internal identifier: 2