480063-2026 - Competition
Bulgaria – Specialised boats – "Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски патрулен кораб"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title"Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски патрулен кораб"
DescriptionПредмет на настоящата обществена поръчка е доставка и гаранционно обслужване на 1 (един) брой гранично-полицейски патрулен кораб, с включени дейности, осъществявани поетапно, както следва: проектиране и одобрение на технически проект, строителство на кораба, заводски изпитания и обучение, доставка на корабно оборудване и системи, приемни изпитания, обучение на персонала на Възложителя. Срок за изпълнение на обществената поръчка - до 780 (седемстотин и осемдесет) календарни дни, считано от датата на влизане в сила на договора.
Internal identifier558488
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34521000 Specialised boats
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 80511000 Staff training services
5. Lot
LotLOT-0001