2. Procedure
Procedure
Title: "Σύστημα Διαχείρισης Οδικού Δικτύου"
Description: "Σύστημα Διαχείρισης Οδικού Δικτύου", Επιχειρησιακό Πρόγραμμα "Δυτική Ελλάδα 2021-2027" ,προϋπολογισμού μέχρι του ποσού των 2.400.000,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας –τιμής / Α/Α 477058
Previous notice: 389778-2026
Internal identifier: 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354200 Aerial mapping services
Additional classification (cpv): 72314000 Data collection and collation services, 72210000 Programming services of packaged software products, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: "Σύστημα Διαχείρισης Οδικού Δικτύου", Επιχειρησιακό Πρόγραμμα "Δυτική Ελλάδα 2021-2027",προϋπολογισμού μέχρι του ποσού των 2.400.000,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας –τιμής» / Α/Α 477058