480070-2026 - Competition
Latvia – Construction work for pipelines, communication and power lines – Esošā ielas apgaismojuma pārbūve Tulpju, Liepu un Sautiņu ielā Carnikavā, Ādažu novadā
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleEsošā ielas apgaismojuma pārbūve Tulpju, Liepu un Sautiņu ielā Carnikavā, Ādažu novadā
DescriptionEsošā ielas apgaismojuma pārbūve Tulpju, Liepu un Sautiņu ielā Carnikavā, Ādažu novadā
Internal identifierPA „Carnikavas komunālserviss” 2026/39
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureAtbilstoši Ministru kabineta 2017. gada 28. februāra noteikumu Nr. 107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 6. punktam.
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
5. Lot
LotLOT-0000