480077-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa materiałów medycznych 1, syg. spr. 42-W-D-06-2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa materiałów medycznych 1, syg. spr. 42-W-D-06-2026
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych 1 do Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o.. Zamówienie obejmuje 21 zakresów. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier42-W-D-06-2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureSzczegółowy opis procedury dostępny pod adresem https://szpitalzelazna.eb2b.com.pl/ a)oświadczenie Wykonawcy o posiadaniu dokumentów dopuszczających do obrotu i używania zaoferowanych produktów, zgodnie z wymaganiami prawnymi w szczególności określonymi w ustawie o Wyrobach medycznych z 7 kwietnia 2022 roku (tj. deklaracja zgodności producenta i/lub certyfikat CE, ponadto powiadomienie lub zgłoszenie do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych zgodnie z przepisami ustawy o wyrobach medycznych z 7 kwietnia 2022 roku (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 ze zm.). Wykonawca będzie zobowiązany do złożenia oryginałów dokumentów, o których mowa w ww. oświadczeniu, bądź ich kopi poświadczonych za zgodność z oryginałem na każde wezwanie Zamawiającego - nie dotyczy towaru, który nie jest wyrobem medycznym w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych b.komplet materiałów reklamowych lub katalogi/foldery z dokładnym opisem przedmiotu zamówienia (zwłaszcza parametrów wymaganych w SWZ) oraz instrukcję użytkowania przedmiotu zamówienia w języku polskim (o ile dotyczy). 2. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone środki dowodowe będą niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie na podstawie art. 107 ust 2 ustawy p.z.p. 3.Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: a)informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b)oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów , z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – Załącznik nr 3 do SWZ; c)odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; d)oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych w: art. 108 ust. 1 pkt 3-6 oraz w art. 109 ust. 1 pkt 5 ustawy 4.Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast:a)informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w punkcie nr 3 lit. a) – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w pkt 3 lit. a); b)odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w punkcie nr 3 lit. c) – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 5.Dokument, o którym mowa w punkcie nr 4lit. a) powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6miesięcy przed jego złożeniem. Dokumenty, o których mowa w punkcie nr 4lit. b), powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. 6.Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w punkcie nr 4, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art.108 ust.1 pkt1,2i4, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZakres nr 1 - Elektroda do defibrylatora AED
DescriptionZakres nr 1 - Elektroda do defibrylatora AED
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
LotLOT-0002
TitleZakres nr 2 – Elektroda do defibrylatora
DescriptionZakres nr 2 – Elektroda do defibrylatora
LotLOT-0003
TitleZakres nr 3 – Zestaw do lewatywy
DescriptionZakres nr 3 – Zestaw do lewatywy
LotLOT-0004
TitleZakres nr 4 - pojemniki na odpady medyczne 0,5L
DescriptionZakres nr 4 - pojemniki na odpady medyczne 0,5L
LotLOT-0005
TitleZakres nr 5 – Pojemniki na odpady medyczne 5L
DescriptionZakres nr 5 – Pojemniki na odpady medyczne 5L
LotLOT-0006
TitleZakres nr 6 – Pojemniki na odpady medyczne 10L
DescriptionZakres nr 6 – Pojemniki na odpady medyczne 10L
LotLOT-0007
TitleZakres nr 7 – Pojemniki na odpady medyczne 30L
DescriptionZakres nr 7 – Pojemniki na odpady medyczne 30L
LotLOT-0008
TitleZakres nr 8 – Podkład wysokiej chłonności
DescriptionZakres nr 8 – Podkład wysokiej chłonności
LotLOT-0009
TitleZakres nr 9 – Serweta z flizeliny
DescriptionZakres nr 9 – Serweta z flizeliny
LotLOT-0010
TitleZakres nr 10 – Worki na wymiociny
DescriptionZakres nr 10 – Worki na wymiociny
LotLOT-0011
TitleZakres nr 11 – Pessar pierścieniowy (ginekologiczny)
DescriptionZakres nr 11 – Pessar pierścieniowy (ginekologiczny)
LotLOT-0012
TitleZakres nr 12 – Pessar kostkowy (ginekologiczny)
DescriptionZakres nr 12 – Pessar kostkowy (ginekologiczny)
LotLOT-0013
TitleZakres nr 13 – Pessar kołnierzowy szyjki macicy (położniczy)
DescriptionZakres nr 13 – Pessar kołnierzowy szyjki macicy (położniczy)
LotLOT-0014
TitleZakres nr 14 – Waciki kuliste włókninowe
DescriptionZakres nr 14 – Waciki kuliste włókninowe
LotLOT-0015
TitleZakres nr 15 – Fartuch foliowy biały
DescriptionZakres nr 15 – Fartuch foliowy biały
LotLOT-0016
TitleZakres nr 16 – Fartuch medyczny izolacyjny
DescriptionZakres nr 16 – Fartuch medyczny izolacyjny
LotLOT-0017
TitleZakres nr 17 – Fartuch chirurgiczny
DescriptionZakres nr 17 – Fartuch chirurgiczny
LotLOT-0018
TitleZakres nr 18 – Fartuch z włókniny
DescriptionZakres nr 18 – Fartuch z włókniny
LotLOT-0019
TitleZakres nr 19 – Ochraniacze foliowe
DescriptionZakres nr 19 – Ochraniacze foliowe
LotLOT-0020
TitleZakres nr 20 – Przepływowy przyrząd do ćwiczeń oddechowych
DescriptionZakres nr 20 – Przepływowy przyrząd do ćwiczeń oddechowych
LotLOT-0021
TitleZakres nr 21 – Koszula położnicza
DescriptionZakres nr 21 – Koszula położnicza