2. Procedure
Procedure
Title: Dowozy pracowników do WER Lisi Ogon
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pojazdami Wykonawcy usługi przewozów pracowniczych w relacji Bydgoszcz Dworzec Główny PKP – Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy Lisi Ogon i z powrotem, zgodnie z rozkładem jazdy stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy
Internal identifier: BZ.26.323.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 83 846 kilometres
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie 100 % zamówienia podstawowego. Warunki, na jakich zostanie udzielone w/w zamówienie: 1) Zamówienie będzie mogło być udzielone w przypadku, gdy Zamawiający będzie dysponował środkami finansowymi na jego realizację; 2) Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe; 3) Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe;