480086-2026 - Competition
Lithuania – Autoclaves – Autoklavų pirkimas (atviras tarptautinis)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAutoklavų pirkimas (atviras tarptautinis)
DescriptionAutoklavų pirkimas
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33191110 Autoclaves
5. Lot
LotLOT-0001
Title1 pirkimo objekto dalis: Vertikalus laboratorinis autoklavas
DescriptionVertikalus laboratorinis autoklavas
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title2 pirkimo objekto dalis: Horizontalus laboratorinis autoklavas
DescriptionHorizontalus laboratorinis autoklavas
Internal identifier2