2. Procedure
Procedure
Title: Europese niet-openbare aanbesteding voor dataplatform PMD
Description: De opdracht betreft het realiseren van een toekomstbestendig, uniform dataplatform voor PMD-gegevens voor Verpact, VNG en NVRD. Het platform faciliteert de integrale registratie, verwerking en ontsluiting van weeg-, opschoon-, meet- en kwaliteitsgegevens. Daarnaast ondersteunt het platform rapportages en dashboards voor alle betrokken partijen. Doel is het verbeteren van transparantie, samenwerking en datakwaliteit binnen de keten. De oplossing vervangt de huidige verschillende systemen en vormt één geïntegreerde omgeving. De looptijd van het contract bedraagt vier jaar tot en met 31-12-2030, met de mogelijkheid tot twee verlengingen van telkens 1 jaar.
Internal identifier: 26165-003
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79723000 Waste analysis services
Additional classification (cpv): 48482000 Business intelligence software package, 48600000 Database and operating software package, 48810000 Information systems, 72230000 Custom software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging van de overeenkomst