See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Leveren van geneesmiddelen - Antidepressiva en Neuroleptica
Description: Leveren van geneesmiddelen - Antidepressiva en Neuroleptica
Internal identifier: 2026/APO/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Aripiprazole 10mg, 15mg en 30 mg, orale vorm
Description: Perceel 1: Aripiprazole 10mg, 15mg en 30 mg, orale vorm
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Amisulpride 50mg, 100mg, 200mg en 400mg, orale vorm
Description: Perceel 2: Amisulpride 50mg, 100mg, 200mg en 400mg, orale vorm
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Clozapine 25mg en 100mg, orale vorm
Description: Perceel 3: Clozapine 25mg en 100mg, orale vorm
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: Olanzapine 5mg, 7,5mg en 10mg, orale vorm
Description: Perceel 4: Olanzapine 5mg, 7,5mg en 10mg, orale vorm
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5: Olanzapine 5mg,10mg, smelttabletten
Description: Perceel 5: Olanzapine 5mg,10mg, smelttabletten
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6: Olanzapine 15mg , smelttabletten
Description: Perceel 6: Olanzapine 15mg , smelttabletten
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7: Quetiapine 25mg, 100mg, 200mg en 300mg, orale vorm
Description: Perceel 7: Quetiapine 25mg, 100mg, 200mg en 300mg, orale vorm
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Perceel 8: Quetiapine retardtabletten 50mg, 150mg, 200mg, 300mg en 400mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Description: Perceel 8: Quetiapine retardtabletten 50mg, 150mg, 200mg, 300mg en 400mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Perceel 9 : Risperidone 1mg, 2mg en 3mg, orale vorm en Risperidone 1 MG/1 mL (Fl, 100mL) vloeibare vorm
Description: Perceel 9 : Risperidone 1mg, 2mg en 3mg, orale vorm en Risperidone 1 MG/1 mL (Fl, 100mL) vloeibare vorm
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Perceel 10: Risperidone 4mg, orale vorm
Description: Perceel 10: Risperidone 4mg, orale vorm
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Perceel 11: Risperidone 6mg, orale vorm
Description: Perceel 11: Risperidone 6mg, orale vorm
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Perceel 12: Paliperidone 3mg, 6mg en 9mg orale vorm, verlengde afgifte
Description: Perceel 12: Paliperidone 3mg, 6mg en 9mg orale vorm, verlengde afgifte
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Perceel 13: Escitalopram 10mg en 20 mg, orale vorm
Description: Perceel 13: Escitalopram 10mg en 20 mg, orale vorm
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Perceel 14: Escitalopram 10mg en 20 mg, smelttabletten
Description: Perceel 14: Escitalopram 10mg en 20 mg, smelttabletten
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Perceel 15: Escitalopram 5mg, orale vorm
Description: Perceel 15: Escitalopram 5mg, orale vorm
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Perceel 16: Sertraline 50mg en 100mg, orale vorm
Description: Perceel 16: Sertraline 50mg en 100mg, orale vorm
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Perceel 17: Venlafaxine 37,5mg, 75mg en 150mg, orale vorm, verlengde afgifte
Description: Perceel 17: Venlafaxine 37,5mg, 75mg en 150mg, orale vorm, verlengde afgifte
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Perceel 18: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, orale vorm
Description: Perceel 18: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, orale vorm
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Perceel 19: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, smelttabletten
Description: Perceel 19: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, smelttabletten
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Perceel 20: Duloxetine 30mg en 60 mg, orale vorm
Description: Perceel 20: Duloxetine 30mg en 60 mg, orale vorm
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Perceel 21: Paroxetine 20mg en 30mg, orale vorm
Description: Perceel 21: Paroxetine 20mg en 30mg, orale vorm
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Perceel 22 : Fluoxetine 20mg, orale vorm
Description: Perceel 22 : Fluoxetine 20mg, orale vorm
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Perceel 23 : Bupropion 150mg en 300mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Description: Perceel 23 : Bupropion 150mg en 300mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Perceel 24: Citalopram 20 mg , orale vorm
Description: Perceel 24: Citalopram 20 mg , orale vorm
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Perceel 25: Fluvoxamine 100mg, orale vorm
Description: Perceel 25: Fluvoxamine 100mg, orale vorm
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Perceel 26: Trazodone 100mg, orale vorm
Description: Perceel 26: Trazodone 100mg, orale vorm
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Perceel 27: Sulpiride 50 en 200mg, orale vorm
Description: Perceel 27: Sulpiride 50 en 200mg, orale vorm
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Perceel 28: Lithium, 400mg, orale vorm
Description: Perceel 28: Lithium, 400mg, orale vorm
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Perceel 29: Vortioxetine 5mg, 10mg en 20 mg, orale vorm
Description: Perceel 29: Vortioxetine 5mg, 10mg en 20 mg, orale vorm
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Perceel 30: Aripiprazole 400mg en 960 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Description: Perceel 30: Aripiprazole 400mg en 960 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Perceel 31: Olanzapine 10 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Description: Perceel 31: Olanzapine 10 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Perceel 32 Risperidone 25mg, 37,5mg en 50mg , intramusculair, gereguleerde afgifte
Description: Perceel 32 Risperidone 25mg, 37,5mg en 50mg , intramusculair, gereguleerde afgifte
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Perceel 33: Paliperidone 75mg, 100mg en 150 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Description: Perceel 33: Paliperidone 75mg, 100mg en 150 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Internal identifier: 33