2. Procedure
Procedure
Title: MP za inkontinenco (ponovitev)
Description: Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala za inkontinenco po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: 1591NP (povezava: https://sjn.bolnisnica-go.si/jr/).
Internal identifier: 200-20/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 508164