480185-2026 - Competition
Hungary – Refuse and waste related services – Betontörmelék hulladék elszállítása, kezelése
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleBetontörmelék hulladék elszállítása, kezelése
DescriptionVállalkozási keretszerződés keretében betontörmelék hulladék átvétele, elszállítása, kezelése. További részletek a II.2.4) pontban, valamint a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban.
Internal identifierEKR000536822026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleBetontörmelék hulladék átvétele, elszállítása, kez
DescriptionVállalkozási keretszerződés keretében betontörmelék hulladék átvétele, elszállítása, kezelése összesen nettó 624.000.000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ának lehívására vállal kötelezettséget. Nyertes ajánlattevő feladatát képezi a MÁV Pályaműködtetési Zrt. területi igazgatóságainál betontörmelék hulladék átvétele, elszállítása és kezelése a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény (a továbbiakban: Ht.) és annak végrehajtási rendeleteiben foglalt szabályok szerint. A teljesítése során nyertes ajánlattevő feladata: - a vonatkozó jogszabályoknak megfelelő tehergépjármű, szállító edényzet biztosítása, - a hulladék szállítójárműre történő fel- és lerakodása, szállítása, mérlegelése, mindezek előírásszerű dokumentálása, - a hulladék átvételét követő további előírásszerű kezelése, - a hulladék kezelésével kapcsolatban felmerülő minden egyéb feladat. Elszállítandó hulladék Azonosító kód (HAK) / Hulladék megnevezése 17 01 01 / beton 17 01 07 / beton, tégla, cserép és kerámia frakció vagy azok keveréke, amely különbözik a 17 01 06-tól Az elszállítandó hulladék hozzávetőlegesen 99% tiszta beton törmelék (HAK 17 01 01), valamint legfeljebb 1%-ban tartalmazhat egyéb frakciókat is (HAK 17 01 07). Működési területek/Régiók és irányadó (várható) mennyiségek: Régió: Mennyiség (kg) Budapest: 4.200.000 Debrecen: 2.353.000 Miskolc: 6.814.000 Pécs: 1.690.000 Szeged: 390.000 Szombathely: 2.643.000 Összesen: 18.090.000 További részletek a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban.
Internal identifierEKR000536822026/1
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services