480187-2026 - Competition
Bulgaria – Medical equipments – Доставка на медицинска апаратура за нуждите на МБАЛ ,,Д-р Иван Селимински -Сливен“ АД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на медицинска апаратура за нуждите на МБАЛ ,,Д-р Иван Селимински -Сливен“ АД
DescriptionДоставките включват медицинска апаратура за лечебната дейност на МБАЛ „Д-р Иван Селимински-Сливен“ АД, разделена на 9/девет/ обособени позиции, както следва: Пациентен монитор - 2 бр. Сваляема болнична носилка - 1 бр. Инфрачервена лампа с червен и син филтър - 1 бр. Комбиниран апарат за магнитотерапия ,електро-терапия ,ултразвук и Вакуум модул - 1 бр. Едноканален перфузор-6 бр. Флексибилен назофаринго-скоп-1 бр. Моторен стол за УНГ -1бр. Бифазен синхронизиран дефибрилатор -1 бр. Механично болнично легло с четири секции- 6 бр. Прогнозна стойност на поръчката: Прогнозната стойност на настоящата обществена поръчка е – 30 916,67 € /евро/ (тридесет хиляди деветстотин и шестнадесет евро и шестдесет и седем евроцента) без вкл. ДДС или 37 100,00 € евро /тридесет и седем хиляди и сто евро/ с вкл. ДДС.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Участник предложил по висока цена от прогнозната стойност на поръчката по съответната обособена позиция ще бъде отстранен на осн.чл.107 от ЗОП.Място на изпълнение МБАЛ ”Д-р Иван Селимински-Сливен” АД гр.Сливен, на адрес: гр. Сливен, бул. „Христо Ботев” № 1.Договорът влиза в сила от датата на подписването му. Срокът на договора изтича след изтичането на гаранционния срок на апаратурата, предмет на доставката.Срокът за изпълнение на доставката е предложеният от участника, но следва да е не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни. Този срок започва да тече, считано от датата на влизане в сила на договора.Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече от датата на извършване на монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената апаратура.Възложителят ще възложи настоящата обществена поръчка чрез определяне на икономически най-изгодната оферта при критерий „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Internal identifier596370
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureНастоящата процедура за възлагане на обществена поръчка е чрез провеждане на открита процедура на основание чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП във връзка с чл. 20, ал. 1, т. 1, буква „б“ от ЗОП.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
Title„Пациентен монитор-2бр.“
DescriptionДоставка на 2 бр. Пациентен монитор.Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596376
LotLOT-0002
Title„Хидравлична болнична носилка – „1 бр
DescriptionДоставка на 1 бр. „Хидравлична болнична носилка". Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596382
LotLOT-0003
Title„Инфрачервена лампа“-1 бр
DescriptionДоставка на 1 бр. „„Инфрачервена лампа“. Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596383
LotLOT-0004
Title„Комбиниран апарат , за магнитотерапии, електро-терапия, ултразвук и вакум модул“-1бр
DescriptionДоставка на 1 бр. „Комбиниран апарат , за магнитотерапии, електро-терапия, ултразвук и вакум модул“.Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596385
LotLOT-0005
Title„Едноканални перфузори“-6 бр
DescriptionДоставка на 6 бр. „Едноканални перфузори“.Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596387
LotLOT-0006
Title„Флексибилен назофарингоскоп “ – 1 бр.
DescriptionДоставка на 1 бр. „Флексибилен назофарингоскоп​​​и“ за УНГ.Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596463
LotLOT-0007
Title„Моторен стол за УНГ“-1бр.
DescriptionДоставка на 1 бр. „Моторен стол за УНГ ​​​​​​“ за УНГ. Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка. Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596466
LotLOT-0008
Title„ Бифазен мобилен дефибрилатор “ – 1 бр.
DescriptionДоставка на 1 бр. „ Бифазен мобилен дефибрилатор “ за ХО.Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596469
LotLOT-0009
Title„Механично болнично легло с четири секции “ – 6 бр.
DescriptionДоставка на 6 бр. „Механично болнично легло с четири секции “ ​​​​​​​ за ОНФ и ЕО.Срок на изпълнение на поръчката – не по-дълъг от 90 /деветдесет/ календарни дни от подписване на договора.Място на изпълнение на поръчката: МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” АД, на адрес: гр. Сливен, ул. „Христо Ботев” № 1.Обявената прогнозна стойност се явява и максимален финансов ресурс на обществената поръчка.Апаратурата следва да е нова, произведена не по-рано от 2025г., неупотребявана и да не е мостра; да има съответната „СЕ“ маркировка ; да се доставя в оригинална опаковка с ненарушена цялост и да е в актуалната производствена листа на производителя.Предлаганата медицинска апаратура следва да отговаря на минималните изисквания от техническата спецификация на възложителя или да притежава по-добри параметри. Доставената апаратура следва да включва всички кабели и принадлежности, необходими за правилната им работа и всичко останало, с което производителят е обявил, че оферираният апарат се комплектува, както и ръководство за употреба на апаратурата на български език. Гаранционен срок: Гаранционният срок на доставената апаратура не може да е по-кратък от 12 /дванадесет/ месеца, като този срок започва да тече .Критерий за възлагане: Съгласно чл. 70,ал. 2, т. 1 от ЗОП. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия ''най – ниска цена''. Под най-ниска цена се има предвид най-ниската предложена крайна цена за обособената позиция.​​​​​​​
Internal identifier596472