2. Procedure
Procedure
Title: Būvniecības ieceres izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība pašvaldības objektiem ilgtspējīgas lietusūdens novadīšanas sistēmas attīstībai Skrundā, Kuldīgas novadā
Description: Būvniecības ieceres izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība pašvaldības objektiem ilgtspējīgas lietusūdens novadīšanas sistēmas attīstībai Skrundā, Kuldīgas novadā
Internal identifier: KNP 2026/58-K/ERAF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 45232130 Storm-water piping construction work, 45232450 Drainage construction works, 45240000 Construction work for water projects, 45112000 Excavating and earthmoving work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pērkona ielas 2A dīķa atjaunošana un civilās aizsardzības uzlabošana, Skrundā, Kuldīgas novadā
Lot: LOT-0002
Title: Lietus kanalizācijas kolektora pārbūve Parka, Saldus, Liepājas ielās un Skrundas Kultūras nama lietus ūdens novadīšanas un drenāžas sistēmas izbūve Lielā ielā 1A, Skrundā, Kuldīgas novadā