2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur derden
Description: De opdracht betreft een gezamenlijke aanbesteding van de nu volgende Friese gemeenten (in alfabetische volgorde): De Fryske Marren, Heerenveen, Ooststellingwerf, Opsterland, Súdwest-Fryslân en Weststellingwerf (hierna: de Aanbestedende dienst of Gemeenten). Met als resultaat het afsluiten van Raamovereenkomsten met één of meerdere Opdrachtnemers voor ‘inhuur van personeel niet in loondienst’. De opdracht betreft het leveren van tijdelijke arbeidskrachten via uitzendbureaus ter ondersteuning van de organisatie. De omvang van de af te nemen dienstverlening is afhankelijk van de personele behoefte gedurende de looptijd van de overeenkomst en kan variëren naar aanleiding van ontwikkelingen binnen de organisatie. De geraamde omvang betreft een flexibele personeelsinzet gedurende de contractperiode. Er wordt geen gegarandeerde afname van uren of medewerkers verstrekt; afname vindt plaats op basis van concrete behoefte vanuit de organisatie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbare Europese aanbestedingsprocedure conform Aw 2012.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inhuur derden Binnendienst t/m schaal 8 CAO Gemeenten
Description: De opdracht betreft een gezamenlijke aanbesteding van de nu volgende Friese gemeenten (in alfabetische volgorde): De Fryske Marren, Heerenveen, Ooststellingwerf, Opsterland, Súdwest-Fryslân en Weststellingwerf (hierna: de Aanbestedende dienst of Gemeenten). Met als resultaat het afsluiten van Raamovereenkomsten met één of meerdere Opdrachtnemers voor ‘inhuur van personeel niet in loondienst’. De opdracht betreft het leveren van tijdelijke arbeidskrachten via uitzendbureaus ter ondersteuning van de organisatie. De omvang van de af te nemen dienstverlening is afhankelijk van de personele behoefte gedurende de looptijd van de overeenkomst en kan variëren naar aanleiding van ontwikkelingen binnen de organisatie. De geraamde omvang betreft een flexibele personeelsinzet gedurende de contractperiode. Er wordt geen gegarandeerde afname van uren of medewerkers verstrekt; afname vindt plaats op basis van concrete behoefte vanuit de organisatie. Geraamde waarde per jaar.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Raamovereenkomst kent 2 maal de optie tot 1 jaar verlengen.
Lot: LOT-0002
Title: Inhuur derden Buitendienst t/m schaal 8 CAO Gemeenten
Internal identifier: 2