2. Procedure
Procedure
Title: Zakup 2 szt. używanych pojazdów spalinowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. używanych spalinowych zespołów trakcyjnych z wymaganym terminem dostawy pojazdów w przeciągu 2 miesięcy od daty podpisania umowy.
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34620000 Rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. używanych spalinowych zespołów trakcyjnych z wymaganym terminem dostawy pojazdów w przeciągu 2miesięcy od daty podpisania umowy.
Internal identifier: Dostawa