480325-2026 - Competition
Bulgaria – Travel agency and similar services – Осигуряване на самолетни билети за превоз по въздух на пътници и багаж при служебни пътувания в страната и чужбина за нуждите на Професионална гимназия по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“ – Варна за периода 2026-2029 година
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleОсигуряване на самолетни билети за превоз по въздух на пътници и багаж при служебни пътувания в страната и чужбина за нуждите на Професионална гимназия по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“ – Варна за периода 2026-2029 година
DescriptionВ предмета на поръчката се включва осигуряване на самолетни билети за превоз по въздух на пътници и багаж при служебни пътувания в страната и чужбина за нуждите на Професионална гимназия по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“ – Варна за периода 2026-2029 година и свързаните с тях дейности. ​​​​​​​Пълна информация относно обхвата и изискванията за изпълнение предмета на поръчката се съдържа в Техническата спецификация
Internal identifier595122
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 63510000 Travel agency and similar services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsНа основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП, възложителят може да удължи срока на действие на рамковото споразумение еднократно с не повече от 12 месеца, без увеличаване на стойността му, ако общата стойност на сключените чрез него договори не е достигнала максималната му стойност.